| dragonslep a întrebat:

Ma jucam cu un prieten ai mi-a picurat ulei de la candela pe par si pe haina cu ce se duce de pe haina si par?

Răspuns Câştigător
| LuFacs a răspuns:

Cu masina de calcat si o hartie care suge bine.Pui hartia pe suprafata unde a curs ulei si ti cateva secunde masina de calcat pe hartie.Pentru par ar trebui sa iti faci baie, altfel nu vad cum poti scapa.

1 răspuns:
| Katniss2013 a răspuns:

Pentru par : apa calduta, balsam, rabdarea de a-l descalcii
Pentru haine : Inmoaie haina in apa calduta si pune putin detergent lichid, las-o asa cateva ore si dupa incearca sa cureti usor cu un burete suprafata respectiva