| Cristy19 a întrebat:

Ma-m certat cu o fata ft tare, pina unde am ajuns sa primesc si complimente negative de la ea, dar cu toate asta ea este iubita prietenului iubitului meu, iar iubitul meu ii respecta mult pe ei, iar eu ii urasc la culme.Acum nu stiu ce sa fac deoarece prietenul meu vrea sa iesim cu ei, iar eu nu.Ma gindeam sa-l pun pe iubitul meu sa aleaga intre mine si acest cel mai bun prieten al lui, din simplul motiv caci eu ii urasc la culme, si nu as vrea sa fim intr-o gasca. Dar mi-e frica sa nu imi pierd iubitulCe sa fac? Help, pls.

Răspuns Câştigător
| Teo306 a răspuns:

Eu nu cred ca e bine sa'l pui sa aleaga. Explicai doar ca nu vrei sa iesi cu ei, si spune-i si motivele.Si cred ca te va intelege. Daca este cel mai bun prieten al lui, nu inseamna ca trebuie sa fie si al tau.

1 răspuns:
| Dollicious a răspuns:

Pune-l sa aleaga. daca te iubeste va intelege ca tu nu ii suporti si se va indeparta si el de ei. Daca nu incearca sa te intelegi mai bine cu ei de dragul lui