| Berbereka a întrebat:

Sal'tare... povestea e mai complicata, eu am 14 ani si tocmai m-am indragostit de un baiat de 19, el este prietenul cel mai bun al iubitului prietenei mele(ea:13, el:18). Ieri el m-a intrebat daca vreau sa fiu impreuna cu el, ce sa fac? Eu il plac mult dar cred ca v-a cauza putin deoarece inainte sa ne intelegem asa bine a spus ca ficare aiat din gasca lui vrea la inceput "ceva" de la iubita lor...Help meeeecrying

Răspuns Câştigător
| Saiko2502 a răspuns:

Daca il placi atunci fi cu el insa s-ar putea sa vrea mai mult de la tine ganeste-te unpic tu ai 14 si el 19 s-ar putea sa te vrea in "pat"

| Berbereka explică (pentru Saiko2502):

Da bita asta spuneam si eu...dar il iubesc mult crying

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Doamne,s-a umplut lumea de pedofili!
Uita-te la tine cat esti de naiva si cum faci!
"Il iubeeeeeeeeeeeeeeesc", si tu nu stii sa faci o mamaliga!
Ai idee ce inseamna dragoste?
Peste 10 ani, femeie in toata firea, o sa ma intelegi.Acum injura-ma linistita, dar, fii sigura ca am dreptate.
Daca vrei baieti la 13 ani, macar cauta un amarat de aceeasi varsta cu tine! Sa cresteti impreuna!

| Berbereka explică (pentru greece12):

Doamne decat sa lasi comentari de astea mai bine te duci dracu in camera ta si taci...

| greece12 a răspuns (pentru Berbereka):

Tratament pe care ti-l recomand special.Plus o carte de gramatica, ca dupa baieti zbarnai, dar scoala vad ca ai legat-o de gard.Si,te asigur ca stiu ce spun.

| bybuu13 a răspuns:

Daca iti va propune asta eu te sfatuiesc sa nu accepti si ii poti spune ca esti prea mica pentru asa ceva si ca nu vrei sa iti strici copilaria... kiss

| flory47 a răspuns:

Poiincearca sa'i spuii ca vreii o relatie serioasa in asa fel incat sa nu-l faci sa se simta prosta... poate el chiar te iubeste:*:* zbie:X:X... sper ca am fost de ajutor!