| alina14 a întrebat:

Acum cateva zile m-am certat cu cel mai bun prieten al prietenului meu! am intrat pe mess sa vb cu el si avea o poza la avatar cu prietena lui, la care eu i-am zis: cine e urata aia de la avatar? ce naspa arata... la care el m-a injurat ca de ce vb asa de prietena lui si nu stiu ce.
A doua zi am vb cu prietenul meu si i-am zis tot (i-am zis ca m-a injurat). Acum am vb cu prietenul meu si l-am intrebat daca a mai vb cu acesta si a zis ca s-au certat. L-am intrebat de ce s-au certat si el mi-a zis: lasa, nu mai conteaza... da-l naiba! eu am tot insistat sa-l intreb si tot nu a vrut sa-mi zica, oare s-au certat din cauza mea? De ce nu vrea sa-mi zica? oare o fi vorba de iubita prietenului lui? ca am inteles ca prietenul lui nu mai este cu fata aia care ziceam eu ca e urata, mie imi este ca daca s-au certat pentru aia? si de ce aia nu mai este cu el? nu cumva asta s-a cuplat cu iubitul meu? ca am observat ca nu prea mai imi da asa multa atentie ca inainte.

11 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Probabil prietenul tau i-a facut observatie referitor la felul cum a vorbit cu tine, iar acel prieten o fi vorbit si cu el urat. Normal ca s-au suparat si prietenul tau te invinuieste pe tine pentru aceasta.Ar trebui sa stai de vorba cu amandoi si eventual sa recunosti ca ai gresit.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ia pune niste poze cu tine ca sa ne dam cu parerea, sa vedem si noi daca ai vreun motiv sa te macine grija de prietena altuiawinking
Era o un proverb de genul: sa te gandesti de doua ori inainte sa deschizi gura o data. Nu cred ca pricepi tu prea multe, dar esti convinsa ca se invarteste lumea in jurul tau happy

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Pai cine te-a pus sa o faci urata?hee hee
Daca avea poza la av cu ea, era logic ca era prietena lui.

| GogosikaInfuriata a răspuns:

PARANOIA...:d ce treaba aveai tu cu prietena aluia? tongue

| Summer Memories a răspuns:

Buna!

Pai in primul rand ce ai avut cu fata aia?
Daca cel mai bun prieten al tau are o poza cu ea la avatar este pentru ca este ceva de-al lui, iar tu ar fi trebuit sa intrebi cu frumosul cine este fata respectiva.

Vezi unde se ajunge de la o vorba fara rost?

| georgi1897 a răspuns:

Sincera sa fiu asta s-a intamplat dar...mai bine ai incerca sa ii explici prietenului(iubitului)tau ca e mai bine sa iti spuna adevarul
Bafta :*

| Marian_2691 a răspuns:

Trebuie sa ne uitam la noi si pe urma sa judecam pe altii, nu cred ca un om trebuie sa fie caracterizat decit dupa infatisare, te poti supara pe mine dar ai facut o mare greseala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai prea mult timp liber sau ce? S-au certat din cauza vorbelor tale, ar trebui sa incerci sa-ti ceri scuze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand unu nu are ce face...se numeste lucru manual!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai limbarita, ai si probleme.si daca te mananca, te scarpini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau cerrtat ca esti tu prosta fa