| geo_4890 a întrebat:

Cum sa fac un baiat care crede ca l`am inselat, sa aiba incredere in mine big grin
am nevoie de ajutor,sad

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebui prin fapte să-i dovedești că ești un om de caracter!
Pa, pa.

| many_9557 a răspuns:

Cel mai bine e sa lasi tipmul sa repare ca in cuvinte e foarte greu de demonstrat, fii loiala de acum si arata-i ca te meritaa,, si tu pe el.

| Gabitza a răspuns:

Buna! happy
Pai, nu ii poti arata chestia asta dintr. o data! Trebuie a ii arati treptat ca poate avea din nou incredere in tine. In primul rand, nu fi prea directa sau nu ii impune... ca trebuie sa aiba incredere in tine! Nu faci decat sa il indepartezi de tine. In al doilea rand, fi mereu pe langa el... fi atenta atunci cand are o problema tu sa fii prima care il consoleaza! Asa isi va da singur seama ca poate avea din nou incredere in tine. happy
bafta :*

| Amaliutss a răspuns:

Pai,sa ai incredere deplina in cineva dureaza cateva luni... poate si ani.oh go on.Trebuie sa-l convingi ca esti un om de incredere...pe care se poate baza, prin fapte, adica spune`i ca daca ma iubesti mai crede ca nu te-am inselat!
Poate o sa meargablushingblushing!
fundita:X?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi atenta increderea e greu de recatigat si mai bine fal pe baiat sa vina la tine facandu-l gelos am incercat eu asta si am reusit
cu drag Maria

| alinutzu_6299 a răspuns:

Daca as fi fata asa as face

cum las vedea mas duce la el las saruta luuuuung si strident daca nici asta nu il va lamuri nu stiu ce o va face (iubita mea asa face cand sunt suparat)

| viki_2528 a răspuns:

Fii lingusitoare si imploral sa te ierte