| Robert5678 a întrebat:

Ma masturbez foarte mult in ultimul timp? Ar putea fi o problema, sau as putea avea probleme de sanatate?

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca ai probleme pe fond emotional.

| Locaa a răspuns:

Nu, masturbarea este chiar foarte sanatoasa din cate au spus mediciihappy

| ambutisare a răspuns:

Ce e mult strica, rareste.

| →s ♥ ą← a răspuns:

Nu; este ceva absolut normal sa te masturbezi dar nu exagera. daca exageretzi normal ca dauneazabig grin

| bibydraguta a răspuns:

Eu cred ca mai degraba ai nevoie de o partenera incearca sa nu mai faci lucrul asta atat de des sau chiar de loc va deveni o obisnuinta...

| vioery a răspuns:

Nu vei avea probleme, dar cel mai bine ar fi sa-ti gasesti o prietena stabila, ca vezi tu cu bolile astea...

| Kaiiria a răspuns:

Ce inseamna foarte mult? Singurele probleme pe care le poti avea daca exagerezi sunt de ordin psihic happy