| LittleCoco a întrebat:

Ma plictisesc la scoala. Idei ce pot face in ore?

5 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Te scobesti in nas si iti faci mucii bilutabatting eyelashes.

| bozioru a răspuns:

Poti sa asculti muzica pe telefon, ba chiar sa stai pe facebook.Si daca iti place te poti juca Angry Birds sau Fruit Ninja tongue

| WhiteWolf7 a răspuns:

Ohooo, sunt o gramada de lucruri.acum zi-mi ce clasa esti ca sa stiu ce sfaturi" sa-ti dau.

| mosora2002 a răspuns:

A 8-a
poti sa razi de profesori
poti dupa ce se suna sa stai inca vreo jumat de ora profesori vor vini sa te caute iar tu te duci in baie si te vei ascunde intr-o toaleta si daca te striga nu le raspunde tu pana atunci asculta muzica sau intra pe facebook cum a zis bozioru