| AndreiG4 a întrebat:

Ma plictisesc, va rog sa ma ajute cineva(FUNDA pentru ala care e chiar interesant)

2 răspunsuri:
| MrJuvett12 a răspuns:

Lasa dracu statu pe pc. iesi la o bere cu prieteni sau mergi la o piscina cat mai e vara ca dupa incepe scoala

| taia_9295 a răspuns:

Nu mai sta la calcu/laptop si mergi afara cu prieteni, ia o carte si citeste! meri la piscina ca imediat incepe scoala! asa la calculator iti strici ochii! dormi, joacate cu prieteni fotbal cu prieteni! asa trece vara si dupa aia numa teme si iar teme! funda?