| Cristinabianca02 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un discurs pentru elevii de clasa a 8-a (colegii mai mari )? ....TPU...

3 răspunsuri:
| PsyhoChild a răspuns:

Si despre ce vrei sa vorbesti in acel discurs?

| AnonimKjn a răspuns:

"buna..Nu stiu cum sa incep, poate nu ma inteleg cu totii dintre voi, sau ma inteleg cu jumatate dintre voi, dar' tin foarte mult la voi, si sper sa trecetii cu bine si va urez bafta la Liceu, si poate din cand in cand mai venitii sa ne vedetii, va iubesc

| Biciusca_Alexandru_1993 a răspuns:

In aceasta zi, suntem cu totii aici pentru a ne bucura si a le ura mult succes absolventilor clasei a VIII-a... drumul gimnazial tocmai s-a oprit, dar o noua aventura incepe din toamna, asa ca va urez mult succes la examen si sa ne revedem curand cu voi ajunsi la liceele dorite!