| Alexandra87889 a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a si am nevoie de un discurs, ganduri de sfarsit pentru elevii din clasa a VII-a ...Va rog! Fuditza si vot( prof. de romana nu ma poate ajuta )

Răspuns Câştigător
| ioana_3527 a răspuns:

Pai...poti incepe asa un discurs de 1 min chiar mai putinbig grin :
Sun foarte fericita ca am trecut cu bine peste acesti ani scolari,
Ani in care am invatat ce este bine si ce este rau
Unde mi-am gasit prieteni, colegi si profesori exceptionali
Asi vrea sa va urez si voua mult succes in continuare
Si sa aveti note bune, scucces la testele si tezele ce vor urma si Bafta in continuare la scoala... fundita?big grinlove struck