| Raluca5575 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva, oare cum as putea sa repostez o poza veche din Instagram de la mine, da gen sa nu pierd likeurile si comentariile? Va rog.

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Nu e posibil să pastrezi like-urile.
O dată ce postezi o poză din nou o iei de la 0 în privința like-urilor.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu cred ca ai cum sa faci asta, doar sa o distribui ca story daca te ajuta asa.

| stefi055 a răspuns:

Păi dacă ai arhivat postarea respectivă, intra pe profilul tau de insta, apasa pe semnul din dreapta sus și selectează arhivă. Apoi tot din dreapta sus alege arhiva postari și o sa o găsești.
Im schimb, dacă la vremea respectivă ai sters-o, nu se mai poate face nimic.