| Dima_Alin_1998 a întrebat:

Salut, cum as putea sa pun o poza veche de profil, adică anterioară, fără să pierd comentariile si like-urile? Adică poza aia a mai fost pusă tot de profil, chiar anterioară, era o poza cu doliu si eu am schimbat-o, dar vreau sa o pun inapoi

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu poti.
Cand incarci o poza, ea primeste pe server un nume-cod unicat. La acel cod se vor asocia like-urile si comentariile.
Cand incarci o noua poza, ea va primi un cod diferit.

| AlexAL275 a răspuns:

Dacă te referi la Facebook, poți să dai pe profil acolo unde scrie,, selectează o fotografie de profil", după dai până în dreapta la încarcări și îți va apărea poza dacă este deja postată pe contul tau de Facebook ( metoda asta e pentru telefon). Mult noroc!

| Dima_Alin_1998 explică (pentru AlexAL275):

Si vor dispărea comentariile si like-urile?

| AlexAL275 a răspuns (pentru Dima_Alin_1998):

La mine nu dispar, am tot aceleași like-uri și comentarii. Întreabă un coleg, prieten dacă nu mă crezi.

| marilux a răspuns:

Te duci la poza respectivă -> Dai pe „Opțiuni" -> Dai pe „Setează ca fotografie de profil"

| cfrtobias a răspuns (pentru marilux):

Oare nu cauta poza la Fotografii de profil si dupa cum zici tu? altfel pierde cred daca pune de oriunde