| yvonne a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? vreau si eu sa primesc fundita nimeni nu imi dasadsi nu stiu de cesadimi doresc mult sa primesc si eu o funditasadsa apara acolo ca fundita da din pacate nu imi da nimeni aveti idee de cesad

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

1. renunta la 90% dintre emoticoane. Sunt enervante si inutile.
2. nu scrie niciodata cu nu stiu si alte chestii din astea. Nimeni nu da fundita unei persoane nealfabetizate.
3. Pune semne de punctuatie. Nimeni nu da fundite unui raspuns de neinteles.
4. Incearca sa nu-i mai judeci pe altii, ci sa-i ajuti. Chestii de genul "nu esti intreg la cap" nu au ce cauta in raspunsuri.
5. Da macar 100 de raspunsuri inainte de a astepta prima fundita.

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Asa eram si eu la inceput. tu ai raspuns cum credeai ca e mai bine. dar poate nu i`a fost de folos raspunsul. o sa ai cu timpul fundite.Succes in continuare :*

| Cσσкiє a răspuns:

Bună.
Nu te întrista, acei oameni cred că răspunsul tău nu e cel mai bun. Străduieşte-te cât mai mult şi vei reuşi. Succes!

| Adela50 a răspuns:

Buna.Pai funditele se dau pentru cele mai bune raspunsuri, asa ca daca vrei sa iei fundita straduieste`te ca raspunsul tau sa fie foarte bun, iar atunci o sa ai fundita.Baftakiss

| andrei a răspuns:

Trebuie sa dai raspusuri care sa multumeasca pe cel care intreaba

Răspuns utilizator avertizat