| same09 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu cateva descrieri la poze? happy
Funda! :*

Răspuns Câştigător
| Cami_Camelia_1997 a răspuns:

Prietenul fals e mai periculos decat un dusman

Lacrima nu înseamna tristete, la fel cum nici zâmbetul nu e fericire

Nu te uita in trecut, ai fost deja acolo

Nu ma suporti? Ia-ti draga un scaun si asteapta sa-mi pese!

Vorba aia : Da-mi, Doamne, rabdare! Ca daca imi dai putere ii omor.

Toti se plang ca nu au bani - dar ca nu au minte nu se plange nimeni

Barbatul ideal al timpurilor noastre intotdeauna face primul pas. Da LIKE la poza

Unii barbati niciodata nu devin maturi. La inceput le e frica de mama, apoi de sotie

Sotia catre sot: - Dragul meu, hai sa cumparam o masina, eu voi invata sa conduc, vom vedea lumea… - Care lume? Asta sau cealalta?

Ai 25 de ani? Esti plin de viata? Ai un caracter puternic, o minte agera si crezi ca esti gata sa rastorni si muntii? Însoara-te! O sa îti treaca repede!

Ma plimbu prin internet, cand ma intorc nu stiu...

Intotdeauna e placut sa asculti, atunci cind esti laudat pentru nimic

Cheltuim atîtia bani pe haine.Da oricum cele mai frumoase momente sunt fara ele

Daca bei 3 zile devii dependent, daca fumezi 3 zile devii dependent... eu, invat de 14 ani si dependenta nu si-a facut aparitia.

Sa fiu cuminte?! De mica il vedeam pe Tarzan plimbandu-se dezbracat. Cenusareasa venea acasa la 12 noaptea. Pinocchio zicea minciuni. Aladin era hot .........Batman mergea cu 320 km la ora. Alba ca zapada locuia cu 7 barbati. si acum eu cuminte?

Sunt inofensiva, dar gandul meu e criminal!

Cand am avut toate raspunsurile, intrebarile s-au schimbat!

Hai Bye`Bye! Ramai cu bine.Vezi ca-ntreaba c*rvele de tine!

Il iubesc.dar prostul nu-si da` seama!

Eu raman cu amintirea ta, iar tu cu zambetul meu

Nu e un vis si nicio fantezie E ceea ce se numeste copilarie

Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.

Traim sub acelasi cer dar niciunul nu avem acelasi orizont.

In viata este ca la bal mascat, cand lumea isi scoate masca se duce veselia.

Zambesc mereu, glumesc mereu dar ce e in sufletul meu doar eu stiu.

E atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie niciodata

Si poti sa`mi iei ce vreei • Cand am langa mine prietenii mei •"

Zambetu` meu e din nou colorat. Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat.

TotsSi baietii dupa` tine zbiaraa Ca ai cu ce esti criminala?

Vrei o fata perfecta? Cumpara-ti o papusa barbie

Toti imi vor binele, dar nu`i las ca mi`l ia!

Barbatii cred ca au puterea. Femeile stiu ca o au!

Fii falsa`! Triseaza des si fii sigura ca vei castiga un joc pervers! Toata lumea joaca pe interes!

De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!

Vreau o viata nouaa! Si de restul` caramele!

Iubeste-ti dusmani si uraste-ti prieteni
Du? manii ramân acela? i, prietenii intotdeauna se schimb.