| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste raspunsuri va rog multtt... e o fata pe care o plac dar ea e cu alt baiat dar ea ma place pe mine ca de baiatu' ala isi bate joc... ce pot face ca sa ii arat ca o iubesc?

4 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai daca te place, de ce nu se desparte de acel baiat si nu se baga cu tine daca chiar te place? Pai, daca tu spui ca de acel baiat isi bate joc, din pacate exista sanse sa faca si cu tine la fel, adica nu e bine sa iti bati joc de sentimentele altuia. Poate ca te place, dar mai asteapta... daca o iubesti, atunci arata-i acest lucru, adica vb cat mai des cu ea, zambeste-i, invit-o la o plimbare sau la un suc, baga-te cu ea in seama, dar totusi daca are prieten eu zic sa nu te avanti prea tare!

| DiannaDi a răspuns:

Daca te-ar iubi, cu siguranta l-ar lasa pe baiatul ala pentru tine mai ales daca nu prezinta importanta, ca vad ca zici ca-si bate joc. poate chiar tine la el si de aceea nu-l lasa.si vrea sa te tina de rezerva.so...ai grijahappy

| IQOnly a răspuns:

Daca ai numarul ei de tel trimite-i un sms scurt cu intrebarea ''Ma placi?'' Doar atata sa scrii, si asa o sa aflii!

| denisaalexandru01 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce isi bate joc de acel baiat? De sentimentele lui? Apropo esti sig ca ea te iubeste pe tine? Daca te-ar iubi eu cred ca sar desparti de acel baiat, in plus cred ca e o idee buna cea cu sms-ul poti sa ii trmiti un sms in care sa o intrebi daca te place...Si vei afla Dar ai gija...sa nu isi bata joc si de tine asa cum spui uh ca face cu acel baiatwinkingwinking