| WhiteWings a întrebat:

Ma puteti ajuta?crying doresc sa mi se stearga contul si intrebarile urgent. Spuneti-mi cum sa fac.multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ii trimiti un mail Ralucaibig grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dai clic in partea dreapta sus la '' Contact''winking Iii scrii un mesaj Ralucai si gatawinking

| xibalba a răspuns:

Du`te sus in dreapta la Contact si spui acolo ce doresti sa se faca cu contul tau.

| alecs871 a răspuns:

Aici e ca in iad devil
Daca intri, nu poti sa mai iesi laughing

| JoJo a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu Raluca, administratorul site-ului.
Trimite-i un mesaj aici si spune-i ca doresti sa ti se stearga contul.
http://www.tpu.ro/contact

| Kqzu97 a răspuns:

Da...Sus pe pagina daca te uiti scrie CONTACT du-te acolo si scrie-i Ralucai si roag-o sa-ti stearga contul