| CauseMusicMakesMeFree a întrebat:

Ma puteti ajuta? In ce liceu ar trebui sa ma duc daca am media 9, 57?(mentionez ca sunt din Bucuresti si as prefera un liceu din sectorul 4)

Răspuns Câştigător
| Mikydutzaa12 a răspuns:

Depinde de profil...Liceu bun in 4 ar fi Basarab, Sincai, Onicescu... Si eu am dubii i ceea ce priveste liceul. Dar ar fi bine daca ai media asta sa dai la un liceu cu media cu cel putin un punct mai mica. Sa fi sigura ca faci fata! Bafta :*

2 răspunsuri:
| IQOnly a răspuns:

Nu ne putem pronunta pana nu vedem ce note iei la evaluare...

| dotcube a răspuns:

Sincai,Lazar,Viteazu,Vianu.