| craniul a întrebat:

Doar ce mi am achizitionat o casa(garsoniera) in Bucuresti sectorul 4. Voiam sa stiu daca ma puteti ajuta cu procedurile de dupa(infara de trecut casa la impozit la primarie ca am facut asta) si anume cum trec pe numele meu gazele, apa si curentul. Mentionez ca garsoniera/blocul este nou contruit. Multumesc!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Pai curentul trebuia intrerupt de fostul proprietar. Daca blocul e nou-nou, atunci ar fi cazul sa intrebi la adiminstratie.