| xXBuBlleeex a întrebat:

Ma puteti ajuta plzzzz deci cine are un cont cu ff multi bani pe imvu sa mi-l dea si mie daca vrea ii bag 100.000 credite mi-as baga si eu dar nu pot la mine va rog!

Răspuns Câştigător
| aditzache_6041 a răspuns:

Deci la fiecare raspuns e in dreapta o funda dai pe funda si gata dar vezi ca la fiecare raspuns are cate o fundita necolorata si apesi pe fundita din dreptul raspunsului si gata i-ai dat funda. nu stiu daca intelegi ceva din ce am zis mi-a luat ceva sa-ti explic

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat