| SCG8 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu exemple de intrebari perverse rau?
Am nevoie de un raspuns urgent
Dau funda :*

5 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Zi puiule vrei sa te belesc? rolling on the floor))
daca as fi gorila mi-ai da banana ta? laughing ba esti nebun? laughing prea penale. daca as fi floare si tu albina ai veni la mine? laughing

| CreaţaWsz a răspuns:

"Cum ai rectiona daca as sari pe tine intamplator?", "Ce mi-ai face daca am fi amandoi blocati intr-un lift?", "Cum ai reactiona daca te-ai trezi dimineata cu mine in pat si ti-as spune (ti-a placut aseara)?".

Deja nu mai am idei, scuze. laughing

| SCG8 explică (pentru CreaţaWsz):

Pai asta este problema ca si eu raman fara idei si vreau ceva mai pervers laughing