| a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu niste status rautacioase pentru fostul iubit? funda cele mai bune

Răspuns Câştigător
| sebiiiii a răspuns:

*Mă tot gandesc la anii în care am fost prieteni... şi mă intreb ce dracu' a fost în capul meu?
*De câte ori trebuie să trag apa, ca să dispari?
*Te rătăceşti mereu în gânduri...e un teritoriu necunoscut pentru tine
*Când eram împreună ai spus că ţi-ai da viaţa pentru mine, acum că ne-am despărţit cred că e cazul să te ţii de promisiune.
*Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia
*• As putea sa iti zic ca imi este dor de tine dar de ce sa mint?
• Chiar As plange pentru tine...Dar imi curge rimelul`!
• M-ai avut când ai avut ocazia, eu nu te vând.te dau degeaba!
• Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi
• Iubeam sa te ador, acum iubesc sa te omor!
• Nu pot sa`mi dau seama ce ai in cap. Pentru asta o sa ti`l sparg sa aflu!
• Nu sunt o papusa pe baza de arc. Daca vrei sa faci ceva pentru mine fa un infarct.
• Tu esti baiatul visurilor mele. Deaia si visez urat de la o vreme.
si ia si id de mes sebi_mafiotu 10 caut prieteni

5 răspunsuri:
| Deea_3807 a răspuns:

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia
Fetele rele ajung unde vor ele.
• As putea sa iti zic ca imi este dor de tine dar de ce sa mint?
• Chiar As plange pentru tine...Dar imi curge rimelul`!
• M-ai avut când ai avut ocazia, eu nu te vând.te dau degeaba!
• Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi
• Cine are un creier mic, o gură mare şi o parere de care nu ţine cont nimeni? TU!
• Ceea ce obtin usor nu are nici o valoare; x.
• Esti cea mai misto foca intre balene.
• Iubeam sa te ador, acum iubesc sa te omor!
• Nu pot sa`mi dau seama ce ai in cap. Pentru asta o sa ti`l sparg sa aflu!
• Nu sunt o papusa pe baza de arc. Daca vrei sa faci ceva pentru mine fa un infarct.
• Tu esti baiatul visurilor mele. Deaia si visez urat de la o vreme

| mony_3128 a răspuns:

Îţi dau un mesaj de despărţire pentru că nu mă mai iubeşti. îţi doresc un drum bun în viaţă cu trafic că în Bucureşti
Te-am iubit din tot sufletul şi am muncit pentru tine pe brânci. acum sper că puşcăria să-ţi fie casa şi foametea să-ţi dea să mănânci
Te rog să mă laşi şi să-ţi vezi de treaba ta. chiar dacă ai slăbit nu mai ai loc în inima mea
Mesajul acesta de despărţire printre lacrimi şi suspine nu ar fi existat dacă ţineai şi tu la mine
Toată lumea se bucură când ne vedea pe amândoi. te-am iubit pe credit şi acum vreau banii înapoi
Nu ştiu dacă acest mesaj de despărţire valorează ceva pentru tine sau o să râzi când o să-l citeşti. sper să nu te mai iubească nimeni şi niciodată să nu mai iubeşti
Vreau să ne despărţim. o să-mi iau înapoi tot ce-i al meu. o să te las în chiloţi. în această relaţie eu am fost Ali Babă şi tu cei 40 de hoţi...
Am crezut că eşti fericirea şi că o să faci din viaţa mea un vis dar acum ne paşte despărţirea pentru că nu mai este loc de compromis
Mi-ai lăsat o rana-n suflet şi prea multe amintiri reci. chiar şi acum după despărţire. tresar la pasul tău când treci
Am trăit momente grele şi cu lacrimi le-am udat. despărţirea noastră rece.nimic nu a rezolvat
Toţi aceşti ani etai un dulce şi un politicos şi uneori lasciv. ai fost în iubirea noastră ca un politician ticălos parşiv
Mi-ai promis marea cu sarea. fericire şi iubire. bine că mi-ai luat şi telefon ca să pot să-ţi dau aceast mesaj de despărţire
Vreau să ne despărţim pentru că realatia asta nu mai merge de nici un fel. să-ţi iei adio de la iubirea mea şi de la al meu portofel
Îţi doresc tot răul din lume pentru că te-am iubit în neştire. iubirea noastră de altădată a ajuns o despărţireÎncrederea şi fericirea au fost doar cuvinte mari. iubirea noastră clasică a murit cu lăutari
Primeşti acest mesaj de despărţire pentru că ai fost prima mea iubire şi am vrut să te fac fericit. îţi doresc să ai parte de toată suferinţa mea şi să o trăieşti înzecit
Să cer un semn. iubitule. spre a nu te mai uita? Aşa a spus Eminescu despre despărţirea mea
Mi-ai mâncat anii mi-ai mâncat toţi banii şi veselia. acum că ne despărţim o să te mănânce sărăcia
Despărţirea noastră a fost crudă şi mă bucur că eşti la depărtare pentru că nu poţi să-m vezi ochii care plâng fără încetare

Când m-am despărţit de tine parcă am renunţat la mâncarea de post. ai fost doar un cântec trist care era cântat şi prost
În ochii mei plânşi nimic nu are preţ acum. vreau să ne despărţim şi să ne vedem de drumIubirea noastră s-a dus în depărtare că păsările mării. vreau să ne despărţim şi să te dau uitării

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

1.Si cand te suna o arzi gen:"Ce pot sa mai fac stapane? " Si maine tu inca speri sa va impacatzi.E ca un drog si nu numai tu te'ai intoxicat.batting eyelashes2.Stiu ca ai vrea sa ti se mai deschida usa, ca sa-ti vezi papusa! 3. Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce happy4.Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi.5.Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva • love struck6.Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna.7.Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"8.u`te. somn usor. Fa bine. in viata mea sa nu te mai strecori. Daca vrei sa mai dai ochii cu mine. sa stai. retine. Ramai cat vrei dar nu incerca sa gandesti pentru mine.9. Daca vrei sa ma cuceresti. Invata sa iubesti.10.a venii o zi cand imi vei spune "acum sunt numy pentru tine" iar eu iti v-oi raspunde "ai fost pentru mne.acum fi pentru alta"; 11.nu Vreau Decat sa imi Spui cA sunt mai Buna Ca Prietena Tahee hee) :X\12Toata judecata unui barbat.Nu valoreaza cat zambetul unei femei!love struck13. Iubitule daca vrei sa ma intorc e ca mine sau deloc.winking14.o vezi? nu e trista, chiar deloc.zambste suav, are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine.dar ea, deja nu se mai gandeste la tine.

| Maryyyyya a răspuns:

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic,si daca totusi am pierdut ceva,inseamna ca nu-mi trebuia!
Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA
Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!
Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut
Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine,nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU
Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceeasi fata cuminte cu ganduri rele in minte
Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea![
Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar,nu te-ai gandit. pentru.` mine mai existi oare?
Vreau sa ma trezesc Si sa te vad plangand in somn Vreau sa te vad ca suferi Si eu sa rad pana adorm
Ma vrei inapoi? Eu nu,Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut, si poti sa mori, ca nu imi pasa!
Nu stau in atentia ta Ca are cine sa ma bage in seama! Paharele sus Sampania sa curga Respect pentru fetele Care Au stiut sa faca Fraierii sa planga!
sper sa te ajute:*

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute