| Tonyyy a întrebat:

Vreau si eu niste status pentru fostul meu iubit. care se crede cel mai smecher si nu ii mai pasa de mine ma ia la misto. si vr niste status sa il enerveze oarecumhappy Dau fundooi:*:*:*:

5 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Daca il ignori il doare mai rau.

| Shining a răspuns:

Nu ma mir de ce se comporta ca un smecher in preajma ta, daca tu esti genul de "fata lu' tata" si crezi ca ai lumea la picioare.Nici mie nu mi-ar pasa de tine in locul lui si oricum nu as da doi bani pe "statusurile" tale.O relatie se creeaza atunci cand esti matura si sti sa vorbesti, nu cand scrii "vreau niste status" ca nu esti la piata, gen "vreau niste morcovi" rolling on the floor) Doamne e lumea plina de panarame "importante", nu va face pielea 2 bani si toata lumea va crede penibile! laughinglaughing Ahh...

| Tonyyy explică (pentru Shining):

Auzi. daca am gresit acum ce faci imi scoti ochii.Nici nu ma cunosti si iti dai cu parerea asa ca tine-ti parerile pentru tine.

| Tonyyy explică:

Statusuri scuze**