| gabryel a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? Mi-am facut cont din greseala pe facebook si mi-am uitat parola si useru. Ce vream sa va intreb...cum se foloseste facebook si in ce consta? Ie cumva un fel de hi5? (urasc hi5)

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Facebookul este pentru ati face prieteni noi, este mult mai complex decat hi5-ul. Poti creea cluburi (despre orice), poti sta pe chat, poti posta statusuri, poze, videoclipuri (linkuri).happye o minune a internetului, vreau si eu sa imi fac cont in curand. Daca te atrage intra la "parola uitata"big grin.

| gabryel explică:

Si are ceva daca nu pun neaparat poze cu mine pe facebook, si pun diferite poze si clipuri din PC?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cont pe facebookhappy, si iti spun sincer sa til pastrezi...asa am facut si eu prima data ca mi se pare o prostie, insa acum sunt dependenta de elhee hee