| pustanu a întrebat:

Miam uitat parola la facebook da nu mai stiu nii parola de la id si nu stiu cum sa o recuperezz ma puteti ajuta si pe mine dau funda happy

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Acceseaza https://www.facebook.com/recover.php si introdu' (in prima casuta) numarul de telefon pe care l-ai folosit pentru a-ti crea contul de facebook. Vei primi un cod prin sms pentru confirmare, iar mai apoi vei fi capabil sa-ti resetezi parola. (Totul este gratuit.)

| Jameson a răspuns:

In acest caz nu se mai poate. Eventual primul lucru ar fi sa recuperezi parola la id daca stii chestiunea de securitate sau ai adresa de email alterntiv. Daca nu poti pa id pa facebook.