| gatito a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? stiti jocul acela de pe hi5 Barn Buddy? as vrea sa imi cumpar si eu animale, pana acum nu am decat cainele acela de se poate cumpara cu 1000 de coins.si vreau sa imi mai cumpar dar nu stiu cum pentru ca trebuie sa ma credit.Cum fac sa am credit? ca at cand dau la credit pana la urma ajung sa ma intrebe cum vreau sa platesc? ajutati-ma si pe mine va rog. fundita promit

Răspuns Câştigător
| aanndreea_4848 a răspuns:

Paii.nu toate animalele sunt pe creditee si animalele le cumperi pentru experienta sau trofee. cel care costa cell mai putin e porcul 40. 000 coins. fa asa strange macar 20. 000 si connsumaii pe flori care costa mult darr iti dau si mult...de ex red poinsettia. daca nu asteapta sa treci mai multe nivele si la fiecare nivel iti da cate ceva bani/fertilizatoare/fructe/flori
btw : ce nivel esti?