| ♥G'eorgik a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine? tot ma contrazic cu un prieten ca cei emo asculta rock ci nu dance, pop, club sau altele...intrebarea este urmatoareahee hee. ce muzica asculta cei emo?:-ss

Răspuns Câştigător
| Insurgent a răspuns:

Rock si melodii triste

4 răspunsuri:
| mhg a răspuns:

Exista o ramura a rock-ului, numita emo, asta asculta cei emo si nu numai ei, de exemplu si mie imi mai imi plac unele formatii emo, dar eu nu fac parte din acest curent, pur si simplu imi plac unele melodii (transmit ceva aparte).

| alexandraaaaa a răspuns:

Asculta si punk, rock alternativ... dar ramuri rock

| alexandraaaaa a răspuns:

Fundita?>big grin

| ♥G'eorgik explică:

Merci mult>:d