| Alexa_3198 a întrebat:

Puteți sa trăiți fără muzica rock? Întrebarea este adresata celor ce asculta acest gen de muzicawinkingFunda

7 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

De trait as putea trai fara aproape orice (in afara de cele necesare- apa, aer, mancare, somn etc.), insa daca as fi nevoita sa traiesc fara muzica, ar fi mult prea plictisitor, dar cred ca as supravietui.

| Alexa_3198 explică (pentru thegatekeeper):

Sunt de acord cu tinebig grin

| Musique a răspuns:

Nu aș putea trăi fără muzică. Indiferent de gen. (cu unele excepții)

| xBya a răspuns:

Da, rock`ul nu e singurul gen de muzica bun.

| Alexa_3198 explică (pentru xBya):

Eu ma refeream doar la acest gen de muzica pentru ca eu nu suport cocalari

| xBya a răspuns (pentru Alexa_3198):

A deci cei care asculta orice alt gen de muzica in afara de rock la tine intra automat in categoria 'cocalari'? Unu' care asculta dubstep, de exemplu, e neaparat cocalar? Un manelist mai zic si eu, dar totusi, despre ceilalti nu poti sa zici acelasi lucru.

| Alexa_3198 explică (pentru xBya):

Eu ziceam de cei ce asculta manelestraight face și eu ascult dubstep și îmi place... rock'ul nu este singurul gen de muzica bunawinking