| angel_7075 a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog frumos! imi explicati si mie cum sa imi schimb parola de mess! va multumesc anticipat aaa si dau fundita si scuze de categorie :d

Răspuns Câştigător
| x4z5 a răspuns:

1. Dai click pe fereastra de la mess
2. Dai click pe meniul "messenger"
3. dai click pe my account info
4.iti scrii parola in casuta cu password
5. dupa ce te logheaza dai mai in jos si vezi ca scrie change your password.
6. dai acolo si scrie in prima casuta parola actuala, in a doua casuta parola noua si in a 3 a casuta repeti parola noua...

Sper ca te-am ajutat, bafta!

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Intri aici --> http://login.yahoo.com/......kies_token --> change your password --> ok. si gata

| Roby720 a răspuns:

Dai sus la messenger, si dai my account info(o sa iti intre pe un site), scrie parola si vezi ca o sa apara Change My Passworld, pe o coloana de mai multe actiuni acolo.Scrii vechea parola, apoi cea noua si gata. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://login.yahoo.com/......kies_token intra aici.;)