| dragonu99 a întrebat:

Scuze categoria! cum pot sa imi schimb parola de pe mess? dau funda! mersi anticipat

3 răspunsuri:
| alexland12 a răspuns:

1) Deschizi yahoo messenger
2) Da click pe "Forgot your password?"
3) Ti se va deschide o pagina in care trebuie sa dai click pe "I have a problem with my password" si apoi click pe "next".
4) In casuta din dreapta "My Yahoo! ID is:" iti scrii ID-ul tau, iar mai jos in casuta din dreata "Type the code shown" scrii codul acela ciudat si dai "next".
5) Probabil ai intrebari de siguranta. Urmatoarea pagina va fi cu intrebarea/intrebarile de siguranta pe care le-ai pus cand ai facut ID. Raspunzi la ele si dai "next"
6) Apoi in urmatoarea pagina la "new password" si "retype the new password" iti scrii noua parola si dai "next"... si de aici de descurciwinking