| LCD a întrebat:

Explicati-mi fiecare pas, sa schimb parola la mess

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Acceseaza Messenger -> My Account Info -> Change your password.
In prima casuta introduci parola de o ai acum, iar in urmatoarele doua introduci parola pe care o vrei. happy Dupa ce ai facut toate astea dai click pe Save si... voila ^.^
Succes! happy

| DeNyyy a răspuns:

Dai sus la messenger la casuta ta acolo. apoi dai la my account info. iti introduci acolo parola dai sing in apoi acolo chance the passowrd. dai acolo. iti intriduci parola dorita de 2 ori. si dai next si asa. iar apoi gata
succes kiss

| dianna_8858 a răspuns:

Este foarte simplu.
mai intai intri pe mess.si dai la e-mail apoi sus scrie "Hi..." dai acolo si acolo scrie Accouns Info dai clik si iti apare YM.iti bagi id si parola si intri. o sa vezi mai jos putin ca scrie" change your password" apesi pe ea si iti apar 3 casutehappy in prima scrii parola veche si in cele 2 parola ta cea noua:*
cam asta este tot sper sa iti ajute daca nu imi dai un mesaj cu id tau si te pot ajut mai mult:*

| ♥┘ℜø©ֆ¡ ┌♥┘ a răspuns:

Acceseaza Messenger -> My Account Info -> Change your password.

In prima casuta introduci parola de o ai acum, iar in urmatoarele doua introduci parola pe care o vrei. Dupa ce ai facut toate astea dai click pe Save. Dupa ce ai salvat iesi dp mess daca esti intrata scrii id si noua parola si gata.