| ofrumusete a întrebat:

Ma rog ceva dau funda i la francezaa ziceti-mi in 4-5 randuri sa-mi spuneti un peisaj sa descrieti de aici din romania da asa un multe o campie asa ceva usor fundalove struckmultzu mulllttt

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Romania este o tara foarte frumoasa.Acolo sunt muntii inalti si campiile verzi.Campiile sunt o stare de bucurie, sunt frumoase verzi si pe ele se gasesc multe plante si animale.-La Roumanie est un pays sont de très hautes montagnes et les plaines sont verzi.Campiile frumoasa.Acolo un état de joie, ils sont bien verts et il ya de nombreuses plantes et animaux.
Funda?:X

| tremurici a răspuns:

Google translate? ce rusine...paintes sont verzi...acolo un etat laughing) doamne