| andreicaia99 a întrebat:

cum sa ma imbrac maine la scoala? eu ma gandeam la niste blugi un tricou si o jacheta si niste shoes alte idei scuzati daca am gresit categoria

6 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Uniforma,macar in prima zi!

| OoBunnyoO a răspuns:

Da, este ok.

| MisFit20 a răspuns:

Imbracate cat mai lenjer, in asa fel in cat sa te simti bine. Fara uniforma, e penibil in prima zi.

| Faruece a răspuns:

Da,este bine cum vrei sa te imraci, nu trebuie nimic special, stai linistit!

| IthinkIly a răspuns:

Bună.
Din câte zici presupun că ești băiathappy
Deci pentru prima zi de școală e ok, poți preciza clasa pentru mai multe detaliihappy

| andreicaia99 explică (pentru IthinkIly):

A 8 a si da sunt baiat