| xFaith a întrebat:

Ma scuzati de categorie, dar cum pot trimite si eu mms? Vreau sa trimit o poza prin mms si nu merge. Mentionez ca sunt pe cartela frog.

Răspuns Câştigător
| eu1996 a răspuns:

Trebuie sa suni la serviciul de relatii cu clientii (1234) si sa vorbesti cu un consultant care sa iti trimita setarile.

1 răspuns:
| Ruxi1999 a răspuns:

Pai. in primul rand trebuie sa ai inclus in cartela mesajele tip mms... de aceea nu iti merge... ia.ti alta cartela de pe care poti trimite mms.uri. happy