| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt complexata din cauza nasului, se merita sa ma complexez sau ce pot face sa nu mai fie atat de innalt?:l

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica ai nasul inalt?

| ElenaSA a răspuns:

Cred ca nasul tau se simte bine cu restul trasaturilor fetei. Probabil ai nevoie de un machiaj adecvat si de siguranta de sine.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, indiferent asa cum este nasul tau, trebuie sa-l accepti asa cum este el. Probabil esti o persoana mai speciala.

| Maioru a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa faci operatie estetica, cel mai indicat ar fi sa porti ochelari(de soare, de vedere).Nu trebuie sa fii complexata, ai vazut-o pe Andreea Tonciu cat de natural se poarta si o doare-n cot de ce spune lumea?

| slenderica a răspuns:

Poze