| BiaSiAtat a întrebat:

Ajutor! Ma simt complexata...Am 11 ani si 46 de kg iar inaltimea de 1, 49.Mereu cand ma uit in oglinda zic ca nicioadata nu ma va place cineva crying
crying ma uit la fetele de varsta mea si vad cat sunt de slabe si incep sa plang, noaptea in pat ma gandesc numai la cat de grasa sunt. Cei apropiati imi zic ca sunt frumoasa si ca o sa ma >inalt... Ce sa fac? Cum sa nu mai ma complexez si cum sa slabesc? FUNDA celui mai complet si bun raspund.

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Sa iesi p'afara,sa alergi, sa nu stai toata ziua la pc, si sa mananci echilibrat.

| Bummmbummm a răspuns:

Ai 11 ani si esti in crestere nu ti face probleme, am trecut si eu prin asta, va vedeam exagerat de grasa iar la celelalte tipe de pe strada ma uitam cu invidie "ma enervaza asta ca e slaba! eu de ce nu sunt asa?" treptat organismul se dezvolta. esti inca micuta, dar pentru tine fa sport si mananca cat mai sanatos :*