| andreea_4761 a întrebat:

Bunaaa.am 1, 51 m si 41 kg, sunt prea slaba, si prea scunda tinand cont ca am 14 ani:-s? deja ma simt naspa pentru ca eu cred ca sunt slaba si scunda...

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Eşti cu 10 kg mai slabă decât ar trebui să fi dar nu e tragedie. Eu am 1.55 m, 40 kg şi fac 16 şi sincer, sunt foarte ok. Dacă aş avea cu 10 kg mai mult (cât ar trebui să am) aş fi obeză. Simte-te bine în pielea ta. Oricum, doar 14 ani... până la 22 posibil să mai creşti (dacă părinţii tăi nu sunt scunzi).

| tinaHd a răspuns:

Nu konteaza asta:*

| ralucaralucutza a răspuns:

Buna Amdreea_4761, sti la mine e tocmai invers am 14 ani ca si tine si 1, 57 si 56 kg,vreau sa slabesc,dar nu asta conteaza, nu conteaza daca esti slaba sau mai plinuta, daca tu te simti bine in pielea ta atunci e ok.Priveste dintr'un alt unghi gandeste'te ca multe fete isi doresc sa fie slabe, tin un milion de diete dar in final nu dau roade dar tu nu mai trebuie sa ti nicio dieta crede'ma ca nu esti chiar asa slaba daca tot vrei sa te ingrasi putin mananca multa paine si sa incerci sa mai mananci searakisskiss
sper ca ti'am fost de ajutor pop dulcewavewave

| BiancaLvR a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te simti complexata din cauza asta...fiecare e frumos in felul lui.nu trebuie sa avem neaparat 1.75 m si 55 kg pentru ca noi sa ne simtim bine in pielea noatra si pentru ca ceilalti sa ne placa :* >big grin