| andreeajuck67 a întrebat:

Ma simt foarte nasol ca nu arat ca in poze.de fapt in poze imi accentuez buzele si ochii imi par altfel, expresia fetei se schimba si imi pier mult increderea in mine cand vine cate o persoana si imi spune "nu areti ca in poze" ce sa fac? imi pasa prea mult cum ies in poze, desii stiu ca daca o sa stau in poze cu o "expresie normala" e solutia. in realitate nu sunt asa frumoasa si stiu ca asa trebuie sa fiu, subiectul asta la prima vedere e unul egoist stiu...dar din cauza adta imi pierd si increderea in mine.
raspundeti cu sfaturi folositoare, dau funda

1 răspuns:
| pufulescu a răspuns:

Nu ai cum sa fii frumoasa in poze si "urata ca noaptea" in realitate!
Stiu ca exista persoane fotogenice dar diferenta intre poza si realitate nu poate fi de la cer la pamant asa cum o descrii tu, deci cel mai probabil esti frumoasa si in realitate si datorita lipsei de incredere in tine te vezi in oglinda ca fiind urata.