| ioanapopescu738 a întrebat:

Ma simt foarte singura, nu am niciun prieten si tot timpul imi vine sa plang! Ce pot face ca sa trec peste aceasta stare care ma doboara?

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Nici eu nu prea am prieteni.Nu mai fi suparata, eu neavand prieteni incerc sa petrec timp cu mama, stau cu ea in fiecare zi, incearca si tu sa stai cu parintii tai, cu bunicii tai, caci ei sunt din familia ta si poti avea incredere in ei... spre deosebire de prieteni.Si nu mai fi trista ca o sa-ti faci prieteni cand o sa ai un loc de muncA, de exemplu etc.Bafta! happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sport, faci sport, sportul ajuta la orice

| WaterDrop a răspuns:

Cauta`ti prieteni reali, nu pe internet si apeleaza la ajutor specializat.Nu ai dat prea multe detalii legate de motivul singuratatii tale, asadar pot fi o multime de probleme ce trebuiesc reparate.Incearca sa te mentii pozitiva totusi.

| Gabriela5299 a răspuns:

Poate te ajuta sa vorbesti cu cineva!
Eu sunt aici, putem vorbi.