| Sergiu6666 a întrebat:

Ma simt ne inteles de toata lumea straight face mai e careva la fel?

3 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Omul ca si creatura e de neinteles, cand duce umanitatea spre abisul nestiintei si al distrugerilor.

| Hakuouki a răspuns:

Multi adolescenti se simt astfel. E nesiguranta caracteristica varstei. Apropo "neinteles". Dar nu e chiar asa, toti adolescentii se cred diferiti si speciali si ii cred pe ceilalti incapabili sa ii inteleaga, ceilalti fiind mediocrii, neavand nimic special fata de ei...imediat dupa ce realizati ca toti oamenii sunt la fel va veti da seama ca sunt si care va inteleg, dar mai scadeti din "specialitatea" voastra.

| lollypoop8383 a răspuns:

Da. Si eu ma simt de multe ori asa...esti indragostit? In fine mai sunt si momente de genul asta mai ales pentru noi ca si adolescenti care suntem foarte pretentiosi, schimbatori, entuziasti agitati si lista poate continua, dar oricum lasa lucrurile in voia lor....totul se rezolva de la sine.