| pisikutza ta a întrebat:

Ma tot cert cu prietenl meu din cauza ex ex ex prietenului meu care inca nu ma poate uita si nu ma lasa in pace.

vine si se baga singur in seama sta langa mine ma pipaie, eu nu accept dar prietenul meu zice ca eu il las sa stea langa mine ceea ce nu e adevarat

ce sa fac sa ma lase in pace ca sa nu ma mai cert asa des cu el

FUNDA...pentru primul raspuns folositor

Răspuns Câştigător
| ares_7706 a răspuns:

Pai draga mea paula. eu cred ca daca i-ai zice ca nu vrei sa il mai vezi si sa nu mai vorbesti cu el. si ii zici in fata chestia asta pe un ton serios o sa te lase in pace.big grin

3 răspunsuri:
| Fillaide a răspuns:

Vorbeste cu ex ex ex prietenul tau si spune-i ca prezenta lui iti creeaza probleme. Daca chiar tine la tine, ar trebui sa-ti vrea binele nu?
Daca nu inceteaza, cind vine linga tine, tu pleaca de acolo. Daca se va repeta situatia asta de citeva ori el isi va da seama ca nu-i agreezi prezenta si va renunta.
Astfel si prietenul tau va vedea ca il eviti pe ex si isi va da seama ca nu avea dreptate.
Daca si dupa toate astea prietenul tau iti reproseaza ceva, eu zic ca nu te merita, si el doar cauta motive sa va certati
Bafta!

| Anonim_4628 a răspuns:

Tragei o palma si spune-i s-a te lase dracului in pace

| Beautyfree a răspuns:

Amenintal cal reclami la politie pentru deranjarea linistii publice.