| Deea_8855 a întrebat:

Mai am nevoie de niste idei pentru Adevar sau Provocare! funditalove struck

Răspuns Câştigător
| Miiiiiru a răspuns:

Pai thinking pentru adevar poti sa pui sa descrie cum a fost primul sarut, unde s.a intamplat.cine a fost primul/prima. ceva gen. iar pentru provocari : sa cante o melodie, sa danseze, sa faca cuiva o gluma la telefon.[asta doar daca la sfarsit si anunta ca a fost o gluma si nu suna la numere intamplatoare si sperie lumea] saaaa tina un avut cu poza cuiva, saaaa nu mai stiuthinking [fundita?:-s]