| Miki_9341 a întrebat:

Mai am o mare problema...acelasi baiat(Costel)ma suna acum de cate ori poate si imi spune ca in week-end sa stau in casa si sa nu ies afara pentru ca nu am ce sa fac, iar eu i-am spus ca am un majorat si trebuie sa fiu prezenta deoarece acea persoana este colega mea si totodata prietena meahappydar el mi-a spus sa inventez o scuza ca sa nu ma duc! Ce spuneti sa fac? De ce credeti ca imi face asa, ca ma iubeste prea mult, este gelos, sau ii este frica ca il pot insela?

Răspuns Câştigător
| Tonya_8537 a răspuns:

Geo, fii atenta: Da-i un sut in the a$$, sterge-i numarul din mobil si adresa de yahoo sau orice messenger folosesti, si nu il mai cauta nici o data! Nu te iubeste, e obsedat si nu in sensul bun!
Nu lasa niciodata un baiat sa te controleze! Mai ales un nimeni ca si el!

Break up with him and A.S.A.P.

3 răspunsuri:
| NuAmGăsitNume a răspuns:

Asta e disperare. Nu are dreptul sa iti spuna ce sa faca. Daca esti independenta si cu capul pe umeri, nu o sa asculti. funda?

| Alexandra_1264 a răspuns:

Nimeni nu are dreptul sa iti interzica.Actioneaza!

| Mary_9773 a răspuns:

Stii ca eu ti-am dat multe sfaturi si de multe ori am avut dreptate.Si vin-o la majoratul meu ca din cauza lui iti pierzi toti prietenii! te iubesc putsa mea.