| Today a întrebat:

Sper sa cititi pana la sfarsit.
Deci, week-end-ul viitor vor dormi la mine inca 2 fete ( cu tot cu mine 3 ) si 3 baieti... ( avem aproape 14 ani majoritatea )
Nu e problema de spatiu, am o casa destul de mare cu 5 dormitoare. ma gandeam ca fiecare fata sa doarma cu un baiat in cate un dormitor. Problema e ca, m-am gandit sa pun o colega cu un baiat. dar sunt destul de perversi si dornici de sex amandoi si imi e frica sa nu se trezeasca parintii acasa cu nepoti laughing
Cum ar trebui sa le spun sa nu faca sex? m-am gandit si la varianta cu prezervativul. sa le las 2 pe pat in caz de orice. credeti ca trebuie sa vorbesc cu fiecare si sa ii rog sa nu faca sex? straight face

11 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Parintii vor fi acasa?

| Radu284 a răspuns:

Da, daca ii rogi sa nu faca sex in mod sigur va functiona metoda! Mai ales cand au aproape 14 ani, la varsta aia nu exista hormoni, atractie sexuala, etc.

| Danysan a răspuns:

Poti sa faci tu ce vrei daca vor sa o faca tot o fac.Eu unu i-asi baga in debara cu tot ce e acolo sa le intre cateva cuie in cur si asa sigur se potolesc happy.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Si care e problema ta daca ei fac sex... e ceva tabu sau ce?

| Demonull a răspuns:

14 ani? sex? du-te in iad.

| SeeDifference a răspuns:

Omule din momentul in care ii pui fata cu baiat tu ce crezi? Si le mai lasi si prezervative sa faca protejat.
Vorbeste cu ei dinainte si spune-le sa nu faca nimica si daca da sa faca cu prezervativ!

| fotbalistata a răspuns:

Pai va fi un baiat in plus, sau tu vei dormi cu 2? pun pariu ca parintii habar'n'au cum va faceti voi de cap, dar na ce sa cerem mai mult de la niste copiii imaturi.

| Today explică (pentru fotbalistata):

Suntem 3 fete si 3 baieti. fiecare fata doarme cu cate un baiat intr-un dormitor... nu-i nici o problema in asta. dar nu stiu ce voi face cu acesti 2 colegi laughing probabil le voi face un apropo subtil ca sa nu faca sex...

| fotbalistata a răspuns (pentru Today):

Probabil tu esti cea mai doritoare de sex. pune'ti mana pe carte lasa ti chefurile la 14 ani ca uite asa se nasc copiii nevinovati!

| Today explică (pentru fotbalistata):

Nu sunt. vreau sa chem si baieti peste noapte pentru ca va fi mai amuzant asa. stiu ca scoala e importanta si ca am un examen de luat. pe asta ma concentrez acum, ce vreau eu sa fac in acest week-end nu ar trebui sa aiba nici o legatura cu sexul. dar mai sunt si copii care doar la asta se gandesc. de aceea am si pus aceasta intrebare.