| RockStar a întrebat:

Hey.
Am si eu o mica intrebare stupida laughing.
- Stau cu un baiat aproape de de o luna thinking [ mai este pic sa zicem pana in 10 aprilie ] :d.
Totusi as dori sa imi dau seama daca tine la mine?
Stiu ca nu aveti cum sa imi spune-ti asta dar asa dupa voi ce credeti thinking
Eu cu el ne-am intalnit la majorat in 10 Martie la o verisoara de-a mea, am vorbit cu el maxim 2 saptamani. si mi-a spus ca vine la majorat. infine.
Recunosc la majorat mi s-a parut picut ciudat. dar sa va povestesc cum a fost.
Am mers la majorat, a venit si el cu un amic dealui am mers eu sa il pup pe obraz sa nu spuna ca sunt nesimtita si normal tot eu m-am bagat inseama cu cei de la majorat. Si pana la final eu am plecat am lasat trupa si am plecat la povesti cu varame si sincer sa va spun am presimtit ca se intampla ceva.
Dati-va seama cand am vazut ca este adevarat ca se va intampla ceva am ramas uimita straight face. A venit baiatul cu care stau acum la mine si m-a luat la dans si m-a sarutat straight face.
Nu imi pare rau sau sa regret [-x. dar as dori sa stiu oare o sa fie ceva serios " oare " intre noi sau doar o batjocora thinking
In 11 Martie am vorbit pe mess si l-am intrebat " doresti sa fie ceva intre noi ", el mi-a spus ca da.
Si sa va mai spun inca ceva am iesit cu el afara intr-o joi :d si i-am spus ca imi este frica, si m-a intrebat de ce mi este frica si i-am spus " nu vreau sa sufar. ".
Crede-ti ca am spus ceva rau straight face?
Mi-a mai spus ca daca se leaga cineva de mine sa ii spun ca se baga :-s. Eu l-am intrebat ce face vineri si mi-a spus ca va merge la majorat [ totusi eu stiam de la un alt amic dealui deoarece m-a intrebat daca m-a chemat cu el la majorat si i-am spus ca nu ]. si totusi am vazut ca prietenumiu mi-a spus ca merge la majorat dupa ce vine de la scoala de soferi. Era vineri si seara ma suna pe la ora 22 daca nu ma duc cu el la suc si normal ca eu repede i-am spus la mama nu prea ia convenit ca ma scoate asa tarziu din casa dar nu a avut de ales parinti :d.
E primul baiat cu care am iesit asa tarziu :-s.
Deci tot ce v-am spus ce credeti :-s? Este o bataie de joc sau?
Si acum in 27 Martie a avut examen pentru scoala de soferi si mi-a spus " iubi te rog tine-mi pumnul ", am ramas socata cand am vazut " iubi ", el imi spunea " pitica, rraito ", e ciudat sa vad un alt alint >:". Totusi is fericita ca si-a luat permisul, uneori ma tot intreb " daca eu nu ii tine-am pumnul oare il lua ". iluzi de-ale mele laughing. Totusi sper sa nu isi bata joc straight face.
El mi-a mai spus ca nu prea a stat cu alte fete mai mult de 2 saptamani deoarece il enervau. Totusi cu mine din cate vad a intrecut recordul :-s.
As dori acum parerea voastra ce ati crede straight face?
va rog sa ma scuza-ti daca am greseli dar nu prea sunt eu in apele mele deoarece ma doare burta :-s.

3 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei! Nu prea pot sa-mi dau cu parerea pentru ca relatia voastra e abia la inceput. Adica, intr-o luna oamenii se cunosc mult mai bine, afla ce fel de persoane sunt. Probabil chiar tine la tine dar ar trebui sa mai astepti un pic pana sa ai incredere deplina in el. Mai intai, cunoaste-l mai bine, vorbeste mai mult cu el si fii alaturi de el. Si el ar trebui sa faca acelasi lucru pentru tine. Sper sa va tina si sa fiti fericiti ^^. [scuze pentru greselile de gramatica].

| whatevernvm a răspuns:

E cam devreme sa vorbim de iubire dupa abia o luna. Mergeti mai departe si vezi in continuare cum decurg lucrurile.

| RockStar explică (pentru whatevernvm):

Apei cred ca depinde de el mai mult si poate si de mine thinking
Totusi eu nu ii spun sa iesim afara sau gen... Cand doreste el si ii este dor de mine atunci ma cheama afara. happy
Eu oricum stau mai mult in casa deoarece nu imi place sa ies din casa.
Daca ma scoate el afara :d ies laughing daca nu stau in casa sau ma duc cu maicamea la buni big grin.