| Pandicorn123 a întrebat:

Mai am o problema legata de aceea ce v-am spus mai devreme ca plac un baiat... etc as putea sa il rog pe unul din prietenii lui apropriati sa il intrebe ce simte baiatul pe are il plac despre mine? dau funda la cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Depinde de acel prieten apropiat al lui, ca exact ala poate sa faca mai misto de tine si sa zica "fi atent, nasoala aia cica te place" sau sa zica "tu stii ce a zis aia de tine?" si sa bage injuraturi. Trebuie si tu sa te ai bine cu unul din prietenii lui, sau pui o prietena de a ta sa-l intrebe