| buburuzaa a întrebat:

Mai bine singur? sa cu prieteni care te baga in seama numai cand au nevoie de ceva...intr-un cuvant stau cu tine doar pentru a profita de ceva? ce e mai binecrying

Răspuns Câştigător
| alexa98 a răspuns:

Eu sunt cea mai buna eleva din clasa, am toate mediile de 10, si deci te inteleg.eu sunt cu toti prietena, dar cand imi cer ajutorul de obicei le spun:bine voi in pauza va distrati si eu invatam, acum treaba voastra.adica n-am nevoie de prieteni care de fapt ma folosesc, colega mea de banca e exceptionala si nu sta cu mine din interes, este cam singura din clasa care ma cauta din prietenie.
sfatul meu:decat 100 de prieteni falsi si ce stau cu tine din interes, mai bine doar 1 adevarat ce te apreciaza

1 răspuns:
| 4b a răspuns:

Singur bubu, singur singur singur... nu se merita sa poarte denumirea de Preteni, cei care sunt niste ipocritii... daca te afli in aceasta situatie, ai grija de tinesad