| Hellfire a întrebat:

Voi ce credeti despre acest citat?
Daca o persoana are nevoie de tine (in sensul ca tine la tine), o sa gaseasca o secunda sa te vada, chiar daca atat i-a ramas pana sa ii decoleze avionul. Daca nu are nevoie, nu o sa iti scrie nici cand moare de plictiseala.

Eu sincer am ramas singur, fara prieteni, nici macar cand mor de plictiseala nu ma baga in seama. Parintii mei se comporta cu mine ca si cum nu as fi al lor. Abia astept sa termin a 12 sa mi incep alta viata. Ma mananca singuratatea.

1 răspuns:
| petitconseil a răspuns:

Eeei,nu te mananca singuratatea, fii linistit si nu mai gandi asa. Bucura-te ca esti sanatos si ai parinti care au grija de tine.Iesi in lume, fa-ti prieteni, nu te mai plange degeaba, asa iti place tie sa fii singur, daca ti-ar place sa ai prieteni ti-ai face.Succes!