| frumusik007007 a întrebat:

Mai cine imi zice mai multe de trupa x plode o trupa rook?

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca vorbesti de ROCK, asculta Scorpions, Metallica, Iris. Lasa prostiile...

| afrodita17 a răspuns:

''rook''. e un tip de muzica? laughing... iar cine iti poate spune mai multe despre trupa aceea poti gasi singura pe internet. cauta pe acel motor de cautare cu litera G. com.winking

| justi a răspuns:

Tokio hotel sau intra pe youtube

| frumusik007007 explică:

Da scuzati ma rock

| frumusik007007 explică:

Scuze
cand am pus intrebare eram foarte obosita si am scris gresit ROCK

| frumusik007007 explică:

Nu ma dau rock arita dar am auzit ca ei o sa mearga Wacken Open Air si am inteles ca sunt niste pustani de apx 11 aniwinking si asta e foarte rau ca un pusti de numai 11 ani se crede mare cantaret

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru frumusik007007):

Draga mea Wacken Open Air e un festival de metale nu o trupa rock.asta una iar acolo se ascult the dark side of rock adica partea mai intunecata a rockului. poate amicul tau chiar asculta astfel de muzica, nu stiu ce problema ai avea cu asta.e alegerea lui

| izh56 a răspuns:

X plode rock? Ha ha ha
Daca asa rockerita te dai, asculta Napalm Death.

| jkjhcshbbzmb a răspuns:

Draga, lumineaza-ne si pe noi. ce e ala rook? mai nou asa se numeste rock-ul?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor