| MărăTătăr a întrebat:

Mai devreme am postat' o intrebare.De ce nu a apărut?:-s.
MulţumesssC!

Răspuns Câştigător
| Négatif a răspuns:

Bună!
#
''Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca pe site, nu-ti face griji, aceasta va fi vizibila pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata.
Intrebarile postate de utilizatorii noi si cele postate anonim vor fi temporar vizibile pe site numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Cu alte cuvinte, anumite postari nu vor putea fi vizualizate de catre vizitatorii nelogati ai site-ului.
Acestea vor deveni vizibile pentru toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportata de catre acestia.
Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului.''
Asta spune în regulamentul comunităţii TPU.
Ar fii bine să citeşti de aici, tot :
- http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente;
Sper că te ajută! Baftă!