| Victoria18 a întrebat:

Mai e careva extrem de timid? Eu incerc sa imi dau seama daca cumva nu am intalnit eu persoanele potrivite sau pur si simplu asa e felul meu de a fi cu oricine.

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Probabil nu ai întâlnit persoane potrivite. Ai mai multă încredere în tine.

| Donsavas a răspuns:

Buna! Timiditatea face parte din personalitatea ta. I ai dat voie,oarecum,sa faca parte din tine. Invata te sa fi mai sociabila! Nimeni nu s-a nascut invatat la absolut nimic. Exercitiul,ambitia,perseverenta si putin de tupeu a fost suficient pentru toata lumea. Pana la urma, sunteti toti oameni si chiar daca clasele sociale difera, lasand deoparte nivelurile astea iluzorii, noi suntem egali si in esenta suntem la fel de valorosi. Trebuie doar sa constientizam asta. Cum iti dai seama ca esti un om valoros? Vezi valoarea din ceilalti, apoi iti vei da seama ca si tu esti la fel cum gandesti, nicio diferenta. Apreciaza omul si nu confunda respectul de sine, bunul simt si o buna educatie cu timiditatea. Fiecare se comporta cum e obisnuit sau cum doreste sa fie tratat, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, și eu sunt, așa e cel mai bine să fii, nu te lua după toți anonimii de aici care nu apreciază asta, ei vor fi nimicuri în viață, cel mai bine e să fim așa.

| Denision a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact ca tinewinking
Ești un nimic, se observă după ce ai scris la întrebarea mea happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Denision):

Nu m-ai înțeles bine, eu apreciez băieții ca tine si fetele ca ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema la tine nu e timiditatea ci gradul de superioritate care crezi cã il ai, probabil tu incerci sã gãsesti pestisorul de aur dar sã sti cã ai slabe sanse.
Nu trage el la tine.

| Denision a răspuns:

Hei!
Nu am putut să îți dau mesaj așa că îți voi scrie aici!
Mulțumesc foarte mult pentru susținere! Apreciez! Aici e plin de oameno fără viitor, oameni incapabili.Nu generalizez, nu toți sunt așa dar se știu ei. Încă o dată, mulțumesc!

| Victoria18 explică (pentru Denision):

Nu puteai pentru ca nu aveam mesajele activate. Nu ai pentru ce, ma bucur ca am putut sustine pe cineva care chiar merita!happy

| Victoria18 explică (pentru Denision):

Nu puteai pentru ca nu aveam mesajele activate Nu ai pentru ce, ma bucur ca am putut sustine pe cineva care chiar merita!happy

| Lichan1 a răspuns:

Nu ești singura extrem de timid